Kariéra

Keška-FM s.r.o. je specializovaný velkoobchod s nápoji, který má již několik let svoje pevné postavení na trhu. V současné době firma úspěšně provozuje sklad ve Sviadnově u Frýdku-Místku a pro posílení svého postavení uvažuje o rozšíření svých aktivit do dalších regionů Moravy. Naším prvořadým cílem je další zkvalitňování služeb poskytovaných zákazníkovi, což zahrnuje zejména cenovou konkurenceschopnost, rozšiřování nabízeného sortimentu, individuální přístup k zákazníkům a v neposlední řadě profesionalitu našeho obchodního týmu.

Příjmeme řidiče
Náplň práce

Rozvoz zboží po severní Moravě Nakládání, rozvoz a výdej zboží v restauračním odvětví Příjem prázdných obalů, vyúčtování, výdej zboží, reklamace Spolupráce s oddělením obchodu a distribuce Zodpovědnost za svěřenou oblast zákazníků Zodpovědnost za dodržování bezpečnostních předpisů

Požadujeme

Řidičský průkaz sk. C Profesní průkaz Trestní bezúhonnost Slušné vystupování Flexibilitu Schopnost organizace vlastní práce Ochotu pracovat v týmu

Nabízíme

Perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející české firmě Příjemné pracovní prostředí Motivující finanční ohodnocení Možnost osobního a profesního růstu Systém zaměstnaneckých benefitů

Místo výkonu práce

: Frýdek-Místek

Nástup

: ihned

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis na email: zuzana@keska.cz