Kariéra

Keška-FM s.r.o. je specializovaný velkoobchod s nápoji, který má již několik let svoje pevné postavení na trhu. V současné době firma úspěšně provozuje sklad ve Sviadnově u Frýdku-Místku a pro posílení svého postavení uvažuje o rozšíření svých aktivit do dalších regionů Moravy. Naším prvořadým cílem je další zkvalitňování služeb poskytovaných zákazníkovi, což zahrnuje zejména cenovou konkurenceschopnost, rozšiřování nabízeného sortimentu, individuální přístup k zákazníkům a v neposlední řadě profesionalitu našeho obchodního týmu.

Přijmeme řidiče - oprávnění sk. C
Náplň práce:
  • rozvoz a výdej zboží (gastro) po Severní Moravě - pravidelné trasy
  • komunikace s klienty, řešení reklamací, přebírání vratných obalů, vyúčtování
  • spolupráce s oddělením obchodu a distribuce
Požadujeme:
  • profesní a zdravotní způsobilost, řidičský průkaz sk. C
  • praxi min. 6 měsíců v obdobné činnosti
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita
Nabízíme:
  • zázemí stabilní české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • systém zaměstnaneckých benefitů
Místo výkonu práce: Frýdek-Místek